Webová prezentace

Navrhneme a zrealizujeme tvorbu Vašich nových webových stránek a to ať už v souladu s Vaším existujícím design manuálem nebo naším zbrusu novým. Optimalizujeme Váš web pro internetové vyhledávače a pomůžeme Vašemu byznysu růst!


www.djk.cz – údržba webových stránek

Od jiného dodavatele jsme převzali funčkní web a nyní ho pro DJK spravujeme. Děláme na přání nejrůznější úpravy a předělali jsme web tak, aby mu návštěvník lépe rozuměl.


www.atletikadobruska.cz – tvorba a údržba webových stránek a SEO

Naši skvělí kamarádi v Dobrušce už potřebovali nový web. My jsme byli rádi u toho a nový web vystavěli zdarma, protože atleti stojí při sobě.


www.H10.cz – tvorba a údržba webových stránek a SEO

Kromě nové grafické prezentace již notoricky známého závodu Havířovská desítka H10 jsme také pro tento závod vytvořili webové stránky sloužící pořadatelům ke komunikaci se svými závodníky. Tyto webové stránky i pravidelně udržujeme a měníme obsah podle zadání pořadatelů.


www.VHTAKADEMIE.cz – tvorba webových stránek a SEO

Pro našeho dlouholetého kamaráda jsme vytvořili kromě nového loga i moderní web a pomohli mu optimalizací pro internetové vyhledávače (SEO). V rámci webu jsme vytvořili i jednoduchý přihlašovací formulář, kterým je možné se přihlásit na jeho kurzy


www.HEATTEAM.cz – tvorba webových stránek a rezervačního systému

Tohle byla pro nás výzva. Pro fitcentrum v Havířově jsme předělali jejich velice starý web a vytvořili pro ně rezervační systém na jejich lekce, který nahradil jejich stávající komerční rezervační systém, který nesplňoval jejich očekávání a potřeby. Snad slouží dobře 🙂


www.NANARODNI.cz – tvorba webu

Tvorba jednoduchého prezentačního responzivního webu pro známou lékárnu v Havířově.


www.E3CH.cz – tvorba webových stránek

Pro pořadatele závodů H10 jsme vytvořili logo a web i pro jejich další počin, sérii triatlonových závodů E3CH.