Kreativně grafický a tiskový servis

Navrhneme účelné řešení vaší tiskové prezentace a technologii její výroby. Jednotlivé tiskoviny graficky zpracujeme a produkčně zajistíme. Jsme schopni spáchat tiskovinu jakéhokoliv formátu na nejrůznější materiály a s využitím všech možných technologií.


GOLFbike

Grafické a tiskové práce pro populární sportovní akci GOLFBIKE patří každoročně mezi naše nejmilejší, protože se taky rádi hýbeme. Běžně zajišťujeme tuto akci bannery, plakáty, ROLL-UPy, diplomy a dalším.


ARROW ECS

Servis pro společnost Arrow ECS spočívá každoročně zejména v přípravách grafiky, bannerů, plakátů a pozvánek pro největší konferenci o virtualizaci v České republice – Virtualizatiom Forum.


ZŠ a MŠ PRAMENY KARVINÁ

Základní a mateřská škola Prameny v Karviné je ohromě aktivní instituce. Pořádá množství nejrůznějších akcí pro děti a my jí pomáháme s grafikou a tiskem nejrůznějších plakátů, diplomů, letáků, pozvánek a dalších.


DDM Ostrava-Poruba

Pro Dům dětí a mládeže v Ostravě Porubě jsme realizovali několik propagačních tiskovin, také ovšem orientační systémy v budovách a fotografické expozice na ostravském magistrátu.


MANIAK AEROBIC Havířov

Mistryním světa ve sportovním aerobiku družstev – Maniak aerobik Havířov – navrhujeme každoročně plakáty na jejich exhibiční vystoupení.


Město Havířov

Pro město Havířov jsme měli tu čest tu a tam udělat nějaký ten plakát, banner či potřebnou tiskovinu.


Další ukázky z grafiky a tisku

Grafika a návrhy tiskovin jsou pro nás denní chléb, koukněte na další ukázky plakátů a prospektů navržených pro naše zákazníky.